Öğrenci Personel Taşımacılığı

   Denizli merkezde 1993 yılından bu güne öğrenci personel servisinde öncü kuruluş olmak için;  personelimizi titizlikle işinin uzmanı şoförlerden seçtik. Şoförlerimizin stres,insan ilişkileri davranış eğitimlerini almalarını sağladık.

   Araçlarımızı personel ve öğrenci servis hizmet yönetmeliğine uygun; günümüzdeki yenilik ve donanımlara sahip hale getirerek gerek güvenli ve konforlu araç parkuru ile hizmet etmekteyiz. Araçlarımızı uydu takip sistemi ile kaç km hızla gittiği ,hız ihlal, ani hızlanma ve ani yavaşlama uyarı sistemi açık ,nerede durakladığı bilgilerinin yanı sıra hangi sokaktan saat kaçta geçtiğini takip etmekteyiz. Araçlarımız da kamera sistemi ile kayıt ve canlı izleme mevcuttur.

 Milli Eğitim Müdürlüğü ,Özel Okul, Resmi Kurum personel servisi, Otel servisi, Tekstil firmaları, Otomotiv sektörü satış pazarlama ve servis hizmetleri,hava alanı transfer,şehir dışı transfer ve gezi tur organizasyonlarına araç temini hizmetinin en iyisini yapmak için gerekli araç ve personel donanımına sahiptir.

 Dünden bu güne önce itibar, sonra kazanç ilkesiyle büyüyen şirketimiz zorlu ekonomik koşullarda bile ayakta kalarak,yarınlara ümitle bakıp emin adımlarla ilerlemeye devam edecek

-Siz öğrenci velilerimiz : En değerli varlıklarınız çocuklarınızı bize emanet edebilirsiniz.

....Okul Öğrenci servisinde öncü kuruluş

-Siz çocuklar : Sizin en kıymetliniz Anne Babalarınızı bize emanet edebilirsiniz.

... Personel servis taşımacılığında öncü kuruluş