Üye Girişi

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Hakkımızda

1993 yılından bu yana geleceği hedeflemiş bir firma olan SİMGE TUR TAŞIMACILIK LİMİTED ŞİKETİ olarak öğrenci, personel taşıma hizmeti, D2 yetki belgeli araçlarımız ile turizm-transfer yolcu taşımacılığı yaparken; 2010 yılına geldiğimizde T.C. KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI’ na bağlı 6645 belge numarası ile ARUZ TURİZM SEYAHAT ACENTASI ismi altında taşıma ve turizm faaliyetine beraber devam etmekteyiz.

Faaliyetlerimiz arasında Pamukkale balon turu ve yamaç paraşütü ,Yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere kültür turları, mevsimsel olarak düzenlediğimiz kış turizmine yönelik kayak merkezi turları, Karadeniz Turları, Gap Turları, günübirlik tekne turları, otel ve tatil köyü rezervasyonları, otobüs kiralama hizmetleri ve Çardak havalimanı,İzmir Adnan Menderes ve Antalya havalimanı transfer hizmetleri yer almaktadır.

Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken ilkemiz; dürüst ve kaliteli hizmet, amacımız ise mutlak müşteri memnuniyetidir. Eğitimli ve deneyimli personelimiz çalışmalarında siz değerli misafirlerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.